Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

CIEKAWOSTKI

Wesprzyj nas! Przekaż nam 1% podatku

wtorek, 26 stycznia 2021 15:18 / Autor: Radio eM
Wesprzyj nas! Przekaż nam 1% podatku
Wesprzyj nas! Przekaż nam 1% podatku
Radio eM
Radio eM

Jesteśmy z Wami już od prawie 30 lat. Abyśmy mogli nadal tworzyć niezależne i wartościowe, bezpłatne media katolickie, potrzebujemy Waszego wsparcia. Prosimy więc o przekazanie nam 1 proc. z PIT.

 

Specjalnie dla Was już od niemal 30 lat tworzymy diecezjalne radio. Od 13 lat wydajemy bezpłatny tygodnik. Przez ten czas wydaliśmy już niemal 600 numerów Tygodnika eM z tysiącami wartościowych i ciekawych artykułów. To doświadczenie sprawiło, że zbudowaliśmy z naszymi odbiorcami trwałą relację, opartą przede wszystkim na zaufaniu.

– Dokładamy wszelkich starań, by treści przekazywane za pośrednictwem tygodnika i radia były tworzone rzetelnie i fachowo. Informujemy o najważniejszych sprawach zarówno z życia Kielc i Buska-Zdroju, jak i całego regionu świętokrzyskiego oraz diecezji kieleckiej. W naszym bezpłatnym tygodniku można znaleźć ciekawą publicystykę, a nasza antena radiowa słynie z wartościowych audycji. Wszystko to przekłada się na wysoką jakość tworzonych przez nas mediów i absolutnie tego standardu nie chcemy obniżać, chcemy się dla Państwa rozwijać – mówi Piotr Michalec, z-ca redaktora naczelnego Radia eM Kielce.

Aby nadal tworzyć wartościowe media katolickie w diecezji kieleckiej, potrzebujemy Państwa wsparcia. Można nas wspomóc, przekazując nam 1 proc. podatku. Wystarczy w zeznaniu rocznym PIT wpisać w odpowiedniej rubryce numer KRS: 0000532778, cel szczegółowy: MEDIA KATOLICKIE. Dziękujemy za zaufanie i postaramy się go nie zawieść.

Wspieraj C3 int

 

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO