Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

CIEKAWOSTKI

Profesjonalne mycie, sprzątanie i pielęgnacja aut w myjni Souczek!

piątek, 13 maja 2022 15:00 / Autor: Weronika Karyś
Profesjonalne mycie, sprzątanie i pielęgnacja aut w myjni Souczek!
FB Souczek Myjnia
Profesjonalne mycie, sprzątanie i pielęgnacja aut w myjni Souczek!
FB Souczek Myjnia
Weronika Karyś
Weronika Karyś

Zlokalizowana na trzecim (różowym) poziomie parkingu kieleckiej Galerii Korona myjnia Souczek kompleksowo zajmie się każdym autem i zafunduje mu prawdziwe spa. Jeśli ponad wszystko cenicie sobie jakość oferowanych usług, to miejsce zdecydowanie warto odwiedzić.

Souczek Detailing to regionalna firma z wieloletnim doświadczeniem, która dba o auta wykorzystując własne kosmetyki i powłoki ceramiczne. Stawia na dbałość o każdy szczegół, a także profesjonalizm o czym przekonali się już między innymi Blanka Lipińska, Dawid Kwiatkowski, Aleksander Milwiw-Baron i Karolina Gilon.

Firma prowadzi działalność w oddalonym o dziesięć kilometrów od Kielc Masłowie, a w kieleckiej Galerii Korona, gdzie oprócz mycia i sprzątania auta można wykonać również detailing wnętrza.

– Dostępne są między innymi takie usługi jak czyszczenie i impregnacja skóry, pranie tapicerek czy renowacja lamp. Wszystko jest robione od ręki. Nie przetrzymujemy aut po dwa–trzy dni, tylko realizujemy wszystko na bieżąco. Tak naprawdę klient możne zostawić u nas auto i iść sobie na zakupy do galerii, a kiedy wróci auto będzie już gotowe do obioru – mówi Maciej Souczek, właściciel firmy.

Myjnia jest czynna od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe w godzinach otwarcia galerii, czyli od 9.00 do 21.00.

– Mamy jedno stanowisko tak zwane na telefon, gdzie przyjmujemy klientów, którzy wcześniej umówili się na wizytę. Pozostałe stanowiska obsługują auta, które podjeżdżają bez wcześniejszej rezerwacji, na bieżąco, według kolejki. Zazwyczaj nie jest to dłuższy czas oczekiwania niż półtorej godziny na gotowe auto – wyjaśnia właściciel.

Myjnia wyróżnia się na tle pozostałych. – Z racji, że zajmujemy się detailingiem mycia są dokładniejsze i bezpieczniejsze dla lakieru – nie używamy agresywnych szczotek ani chemii – dodaje nasz rozmówca.

Ponadto, Souczek jako jedyna firma w województwie świętokrzyskim używa najwyższej jakości powłoki firmy GENESIS.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO