Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

CIEKAWOSTKI

Kiedy i co najczęściej kupujemy przez internet? Okazje i święta nas motywują!

piątek, 10 lutego 2023 14:05 / Autor: Radio eM
Kiedy i co najczęściej kupujemy przez internet? Okazje i święta nas motywują!
Kiedy i co najczęściej kupujemy przez internet? Okazje i święta nas motywują!
Radio eM
Radio eM

Zastanawialiście się, kiedy najchętniej robimy zakupy przez internet i co kupujemy? Okazuje się, że zauważalny zwiększony ruch na witrynach sklepów internetowych obserwujemy w momencie zbliżających się wydarzeń kalendarzowych, urodzin i imienin naszych bliskich, a także ważnych rocznic.

Najczęściej jednak za prezentami rozglądamy się w sieci, z okazji świąt i nie mówimy tu tylko o minionych Mikołajkach czy Świętach Bożego Narodzenia. Jak dobrze wiemy w ciągu roku zobaczyć można w kalendarzu między innymi Dzień Dziecka, Dzień Kobiet, Dzień Nauczyciela czy z bardziej nietypowych i tematycznych świąt ostatnio obchodzony Dzień Pizzy. Każdy z nich daje pretekst do zrobienia przyjemności obdarowanemu, ale także sobie. Nic bardziej nie cieszy niż radość osoby, której wręczyło się prezent lub zaprosiło się do ciekawego miejsca.

Świąt w kalendarzu nie brakuje, a najbliższym okazują się… Walentynki! Te celebrować będziemy już we wtorek. Środek tygodnia pod względem praktycznym często jednak uniemożliwia romantyczny wyjazd do miejsca pełnego radości i samych niezapomnianych wrażeń. Można jednak tego dnia obdarować drugą połówkę zaproszeniem do miejsca, które odwiedzi się w dowolnie zaplanowanym czasie! Spieszymy z podpowiedzią i propozycją. Energylandia – Największy Park Rozrywki w Polsce, w którym wiele par się zaręczyło. Kwestię oświadczyn jednak zostawmy i skupmy się na tym jak pary mogą spędzić czas w Energylandii. 

Dla jednych roller coastery, dla drugich baseny i plaża. Wszystko w jednym miejscu!

W sezonie letnim Energylandia łączy w sobie dwa parki – rozrywki i wodny. W okresie wakacyjnym największy w kraju aquapark cieszy się ogromną popularnością. Wiele par czy rodziców z dziećmi decyduje się na wodną zabawę w kompleksie, który został wyposażony w 5 basenów z podgrzewaną wodą, 36 rozbudowanych zjeżdżalni, piaszczystą plażę, piękne ogrody z palmami i wygodne leżaki. Water Park, bo taką nazwę nosi ten moduł Energylandii rozrósł się w minione wakacje o nowe 16 zjeżdżalni, które warto będzie przetestować tego lata, jeśli oczywiście jeszcze tego nie zrobiliście. Słysząc o tym miejscu już teraz chce się zaplanować weekendowy wyjazd do Zatora, w którym mieści się ten obiekt.

Jednak nie trzeba czekać do wakacji! Energylandia otwiera swoje bramy już 1 kwietnia, czyli za 1,5 miesiąca. Wówczas na nowo będzie można odkryć królestwo roller coasterów i zażyć sporej dawki adrenaliny. Jeśli kochacie roller coastery to tutaj zaliczycie ich aż 18! Od spokojnych, takich jak Boomerang, Frida czy Śmiejżelki Energuś, poprzez nieco większe Dragon RMF czy Formuła, w końcu kończąc na gigantycznej Zadrze czy Hyperionie. Zakochane Pary uwielbiają sobie robić zdjęcia na klasycznej, wiedeńskiej karuzeli Sisi. A propos Walentynek – mamy dla Was ważną wiadomość!

Zamawiając bilet prezentowy ważny przez cały sezon 2023 otrzymujecie wysyłkę gratis! Macie czas tylko do poniedziałku.

Aktualnie w Energylandii trawa akcja walentynkowa, dzięki której możemy wiele zyskać. Po pierwsze kupując bilety prezentowe otrzymamy je w eleganckiej formie, czyli wydrukowane na grubym papierze i ekskluzywnie zapakowane. Taka forma prezentu robi największe wrażenie, bo możemy je dotknąć fizycznie, a to często pobudza do wizualizowania marzeń o wyjeździe i cudnie spędzonych chwilach. By emocje tak szybko nie opadły otrzymujemy w cenie tak zwane Fast Passy, czyli szybkie wejście na 4 atrakcje: Zadrę, Hyperiona, Mayana oraz Abyssusa – czyli topowe roller coastery Energylandii. Na stronie Parku czytamy także, że decydując się na taki zakup do 13 lutego otrzymamy wysyłkę gratis!

Szczegóły promocji znajdziecie TUTAJ.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO