Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

CIEKAWOSTKI

Energylandia otwarta także zimą! Sezon rusza 26 listopada

poniedziałek, 12 września 2022 11:35 / Autor: Radio eM
Energylandia otwarta także zimą! Sezon rusza 26 listopada
Energylandia otwarta także zimą! Sezon rusza 26 listopada
Radio eM
Radio eM

Choć za oknem jeszcze letni klimat, Energylandia już jedną nogą stoi w zimnym, białym puchu, w otoczeniu kolorowych lampek i słodkich pierniczków. Prezenty, Mikołaj, gorąca czekolada i świetna zabawa! Za szybko? Na zabawę i promocję nigdy nie jest za szybko, a właśnie to po raz kolejny szykuje największy, rodzinny Park Rozrywki w Polsce dla swoich Gości! Roller coastery, rodzinne kolejki, kolorowe karuzele, a także kilkanaście nowych zabaw, show i niespodzianek! Zobacz, co przygotowała Energylandia i zagwarantuj sobie świetną, zimową zabawę w promocyjnej, niższej cenie!

Energylandia Zimą Otwarta!

Nie każdy o tym wie, ale największy Rodzinny Park Rozrywki w Polsce otwarty jest również zimą, a dokładnie od 26 listopada do 8 stycznia! W tym czasie do dyspozycji Gości pozostają niemalże wszystkie atrakcje Parku w 5 strefach, z wyłączeniem jedynie atrakcji wodnych. Na spragnionych wrażeń będzie czekać niezmiennie Strefa Ekstremalna, najwyższe i najszybsze roller coastery, a nawet hybrydowa Zadra, wykonana niemal w całości z drewna!  Dla Gości otwarta pozostaje również Strefa Familijna, w której odnajdą się całe rodziny, Bajkolandia dla najmłodszych, Smoczy Gród a także Aqualantis, z flagową kolejką Abyssus! Zima jest jednak wyjątkowym czasem, w którym Park bogaci się o kilkanaście innych, nowych atrakcji, zabaw i show przygotowanych specjalnie na tę okazję! Co to takiego?

Zimowa odsłona Energylandii

Zima w Parku Rozrywki nie oznacza mniejszej ilości atrakcji! Mimo, iż ze względu na temperaturę nieczynne są atrakcje wodne, Energylandia w tym czasie przygotowuje szereg innych propozycji, które dostępne są tylko w czasie zimowym! Dzięki temu, Goście będący w Parku w sezonie letnim, z powodzeniem mogą odwiedzić go również zimną, nie bojąc się o nudę i brak zabawy!  Już od godziny otwarcia towarzyszyć będzie wszystkim iście świąteczny nastrój, dzięki specjalnej, zimowej paradzie, a także pięknym dekoracjom i oświetleniu, które całkowicie odmienią oblicze Parku! Na aktywnych Gości czekać będą oświetlone lodowiska, przypominające sceny z filmów, a także niesamowity snowtubing, czyli zjazdy dmuchanymi pontonami, dostępny zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych! Wszyscy chętni będą mieli okazję na poznanie Świętego Mikołaja we własnej osobie, a także uczestniczenie w wyjątkowych warsztatach zdobienia pierników! Taka zabawa z pewnością przyniesie radość zarówno znajomym, jak i całym rodzinom!

Oferta Energylandii wzbogaci się również o dodatkowe, świąteczne, zimowe pokazy i show, które zachwycą każdego Gościa! W zimowej wersji Energylandii znajdzie się również miejsce dla smakoszy! Podczas trwania Winter Kingdom odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy, na którym nie zabraknie świątecznych smaków, a które wzbogaci dodatkowo specjalne, świąteczne menu w punktach gastronomicznych! Jak święta, to również prezenty, bez których i w Energylandii się nie obędzie. Na Gości czekać będą wyjątkowe paczki świąteczne, które dodatkowo umilą ten czas. Wszystkiemu towarzyszyć będzie niesamowita, świąteczna atmosfera a także widoki, których nie zabraknie dzięki milionom światełek, tworzących w Energylandii największy Ogród Świateł w Polsce! Wszystkim tym cieszyć możecie się już teraz, w niższej cenie, kupując bilety w przygotowanej przez Energylandię zimowej promocji!

Promocja na zimowy szał

 Co prawda, zimowego klimatu jeszcze nie czuć za oknami, ale z pewnością odczuć będzie go można na kolejnej edycji Winter Kingdom, która w tym roku trwać będzie od 26.11.2022 aż do 8.01.2023. Mimo braku śniegu, już dziś możecie się cieszyć tym wydarzeniem i atmosferą, kupując bilety w promocji, obniżającej cenę biletów aż do –20 zł! Promocja trwać będzie od 12.09, do 19.09.2022, a bilety zakupione podczas jej trwania ważne będą od 26.11.2022 do 8.01.2023, czyli przez cały okres trwania Winter Kingdom! Promocyjne bilety kosztować będą:

- bilet normalny 79 zł zamiast 99 zł

- bilet ulgowy 69 zł zamiast 79 zł.

KUP PROMOCYJNE BILETY TUTAJ

Pachnące pierniki, kolorowe światełka, niezwykła zabawa i atmosfera nie do opisania – właśnie to czeka na wszystkich Gości odwiedzających Energylandię zimową porą. Skorzystaj z promocji i ciesz się tym wszystkim w jeszcze niższej cenie!

Regulamin i szczegóły promocji odnaleźć można TUTAJ

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO