Reklama Patronat Koncert życzeń Kontakt
Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 FM | Włoszczowa 94,4 FM
Tryb Ciemny
eM Radio
WŁĄCZ RADIO
OTWÓRZ NA TELEFONIE
Kod QR
Henryk Milcarz: Zapraszamy na Święto Wody
autor
Beata Kwieczko
2026.06.25 09:14

W najbliższą sobotę, 27 czerwca w Parku Miejskim w Kielcach odbędzie się Święto Wody, którego organizatorem są Wodociągi Kieleckie. O atrakcjach tego wydarzenia, a także o edukacji, spotkaniach z mieszkańcami i udogodnieniach, jakie zostały przygotowane na czas upałów mówił w audycji Wszystko w temacie Henryk Milcarz, prezes Wodociągów Kieleckich. Rozmawiała Beata Kwieczko.

- W programie znajdzie się spektakl Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” pt. „O Wilku i Czerwonym Kapturku, koncert Orkiestry Dętej z Daleszyc pod batutą Jacka Cielibały, wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego dla przedszkolaków pod hasłem: „Moja przygoda z kielecką kranówką”, koncert Hanny Tabiszewskiej, koncert zespołu Dżem, a także zabawa pod gwiazdami – zapowiada Henryk Milcarz

Nie zabraknie też atrakcji na stawie w Parku Miejskim. Organizatorzy przygotowali rejs rowerem wodnym, rejs kajakiem, rejs żaglówką oraz konkurs wiązania węzłów i żeglarskich zakładania kamizelek ratunkowych na czas.

CZYTAJ DALEJ