SPORT
Zostań wolontariuszem młodzieżowych mistrzostwach świata


W sierpniu Kielce będą gospodarzem młodzieżowych Mistrzostw Świata Kobiet do lat 18 w Piłce Ręcznej. Obecnie trwa nabór wolontariuszy, którzy pomogą przy organizacji turnieju.
MMŚ odbędą się w dniach od 7 do 19 sierpnia. Wezmą w nich dwadzieścia cztery drużyny, które swoje mecze rozegrają w Hali Legionów i hali sportowej Politechniki Świętokrzyskiej.
Związek Piłki Ręcznej w Polsce kilka dni temu rozpoczął proces rekrutacji wolontariuszy. Osoby, które chcą dołączyć do tego grona muszą mieć ukończone 16 lat. - Szukamy ludzi pełnych energii, zmotywowanych i wesołych. Ważne jest dla nas Twoje zaangażowanie, pozytywne nastawienie i odpowiedzialność - czytamy na stronie związku.
Organizatorzy turnieju proponują pracę przy wolontariacie w kilku obszarach, m.in. w strefie mediów/TV, strefie VIP, marketingu, transporcie.








![[Oceny redakcji] Błanik prawą nogą może wiązać krawaty](/media/k2/items/cache/497f6357440c302e7ac34d93fa78b3b9_L.jpg)