Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

SPORT

Żółto-biało-niebieska kolonia jedzie do Magdeburga!

poniedziałek, 15 kwietnia 2024 12:42 / Autor: Michał Gajos
Żółto-biało-niebieska kolonia jedzie do Magdeburga!
Fot. Marcin Wąchała
Żółto-biało-niebieska kolonia jedzie do Magdeburga!
Fot. Marcin Wąchała
Michał Gajos
Michał Gajos

Kielecki klub organizuje specjalny i wyjątkowy wyjazd na rewanż ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Mistrzowie Polski zagrają 1 maja w Magdeburgu.

To będzie arcyważne starcie. Tydzień po pierwszym meczu 1/4 Ligi Mistrzów w Hali Legionów kielczanie pojadą wyszarpać udział w trzecim Final4 z rzędu z rąk obrońców tytułu. Podopieczni Talanta Dujshebaeva będą mogli liczyć na wsparcie swoich sympatyków w bardzo pokaźnej liczbie. Bardzo prawdopodobne, że do Magdeburga uda się wyjazdowy komplet 500 kibiców.

Szczegóły zapisów

Cena przejazdu wynosi 265 zł (w tej kwocie ujęte jest już ubezpieczenie). W trakcie zapisów na przejazd autokarem należało będzie podać datę urodzenia. Jednocześnie zastrzegamy, że w przypadku niewystarczającej liczby chętnych wyjazd zorganizowany może nie dojść do skutku.  

Są dwie kategorie biletów na rewanżowe spotkanie w Magdeburgu. W jednej kategorii bilety kosztują 32 euro normalny i 24 euro ulgowy. W drugiej kategorii kosztują 39 euro normalny i 31 euro ulgowy. Płatność tylko w euro (odliczoną gotówką). Bilet ulgowy przysługuje osobie od 6. do 18. roku życia - nie obowiązuje więc dla studentów, emerytów i rencistów. Dzieci poniżej szóstego roku życia wchodzą za darmo, bez gwarancji miejsca siedzącego. 

Zapisywać się na wyjazd oraz kupować bilety można w sklepie kibica w Hali Legionów od czwartku 11 kwietnia od godz. 10 (otwarty w dni powszednie w godzinach 8-16). Można to też zrobić podczas sobotniego meczu z MMTS Kwidzyn w przerwie oraz do 15 minut po ostatnim gwizdku (w kasie w pokoju nr 24). 

Możliwe są także zapisy drogą mailową. Zgłoszenia wysyłać należy na adres w.stepniewska@kielcehandball.pl. W wiadomości należy podać imię i nazwisko każdej zgłaszanej osoby. W przypadku chęci skorzystania z transportu należy także podać datę urodzenia (jest to niezbędne do ubezpieczenia). Możliwa jest także płatność online - za bilet meczowy w euro, za transport w złotówkach. Numer konta zostanie podany w wiadomości zwrotnej.

Warto zaznaczyć, że w puli zostało już wyłącznie około 100 miejsc.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO