Rezerwy budują w Kielcach twierdzę. Zabójcza końcówka przy Szczepaniaka

poniedziałek, 02 września 2024 12:56 / Autor: Michał Gajos

Druga drużyna Korony Kielce pokonała w niedzielę Lewart Lubartów 3:0. Było to spotkanie 6. kolejki Betclic III Ligi.

Podopieczni Marka Mierzwy przystąpili do tego pojedynku po zeszłotygodniowym bezbramkowym remisie w Połańcu z tamtejszymi Czarnymi.

W pierwszym składzie kieleckiego zespołu wystąpili między innymi: Miłosz Strzeboński, Daniel Bąk czy Jakub Konstantyn.

Decydujące o losach spotkania było 10 ostatnich minut. To w tym czasie z wyniku 0:0 Koroniarze wypracowali aż trzy gole przewagi.

Najpierw w 80. minucie mur zespołu przyjezdnego skruszył Maciej Oziębło, 5 minut później na 2:0 trafił Natan Niedźwiedź, a kropkę nad "i" niespełna 120 sekund później postawił Kacper Kucharczyk.

Po sześciu rozegranych spotkaniach „rezerwy” zajmują szóste miejsce w tabeli Betclic III Ligi. W najbliższy piątek zmierzą się z KS Wiązownica.