Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Korona K

SPORT

Industria Kielce sprzedaje bilety na hity w pakiecie

środa, 11 stycznia 2023 11:41 / Autor: Damian Wysocki
Industria Kielce sprzedaje bilety na hity w pakiecie
Industria Kielce sprzedaje bilety na hity w pakiecie
Damian Wysocki
Damian Wysocki

Cztery mecze pozostały Industrii Kielce do rozegrania w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Dwa z nich: z Aalborgiem i FC Barceloną rozegra przed własną publicznością. W czwartek ruszy sprzedaż pakietów biletowych na oba spotkania.

Po „jesieni” podopieczni Tałanta Dujszebajewa są bardzo blisko zajęcia miejsca w dwójce, co daje bezpośredni awans do ćwierćfinału. Po dziesięciu meczach mają na koncie 18 punktów ­– o sześć więcej od trzeciego Nantes. Co to oznacza w praktyce: że do zrealizowania swojego celu potrzebują zaledwie dwóch „oczek”. Podopieczni Tałanta Dujszebajewa chcą jednak walczyć o pierwszą lokatę. Do Barcelony tracą tylko punkt.

Spotkanie z „Dumą Katalonii” odbędzie się w ostatniej kolejce – w czwartek, 2 marca. Mecz z Aalborgiem zaplanowano na środę, 15 lutego. Oba pojedynki rozpoczną się o godz. 18.45.

W pierwszej turze do sprzedaży biletów trafią pakiety na oba pojedynki. Ich ceny wahają się od 110 do 200 złotych. Sprzedaż na bilety.kielcehandball.pl oraz w klubowym sklepiku ruszy w czwartek, 12 stycznia o godz. 12.

Tradycyjna sprzedaż biletów na oba spotkania ruszy 1 lutego. Pod warunkiem, że wcześniej Hala Legionów nie zostanie wyprzedana.

Więcej informacji na temat wejściówek na wspomniane mecze można znaleźć TUTAJ.

Wesprzyj nas!
Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO