REGION
Nowy rzecznik prasowy w Urzędzie Marszałkowskim


Przemysław Chruściel, dotychczasowy pracownik biura prasowego w Gabinecie Marszałka Województwa został rzecznikiem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego. Zastąpił na tym stanowisku Agnieszkę Kołacz-Sarnowską.
Swoje obowiązki przejął w czwartek, 1 września.
– Powierzenie mi obowiązków rzecznika prasowego odbieram jako duże wyróżnienie, ale jednocześnie zobowiązanie do wytężonej pracy. Wierzę, że doświadczenie, jakie zdobyłem w czasie mojej 18-letniej pracy w urzędzie pomoże sprostać oczekiwaniom stawianym przed biurem prasowym. Ze swej strony zapewniam, że dołożę wszelkich starań, by komunikacja między urzędem marszałkowskim, a mieszkańcami naszego regionu stała na wysokim poziomie, podobnie jak współpraca z mediami – mówi nowy rzecznik.
Przemysław Chruściel jest absolwentem filologii polskiej na Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach. W Urzędzie Marszałkowskim pracuje od 2004 roku - od początku w biurze prasowym, gdzie odpowiada m.in. za komunikację społeczną i kontakty z mediami.
![[WIDEO] Nieudany przemyt. Zamiast chusteczek… papierosy bez akcyzy](/media/k2/items/cache/d48beab28745a7873bd70d0d98f2f550_L.jpg)







