Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MUZYKA

„Bezczas” - Patrycja Markowska

środa, 09 listopada 2022 11:21 / Autor: Michał Sierlecki
„Bezczas” - Patrycja Markowska
„Bezczas” - Patrycja Markowska
Michał Sierlecki
Michał Sierlecki

Przez ostatnich kilka miesięcy Patrycja Markowska prezentowała publiczności kolejne utwory z najnowszego albumu „Wilczy pęd”. Teraz, w aurze złotej jesieni przyszedł czas na najbardziej zmysłowy utwór płyty - i premierę klipu „Bezczas”

 

„Bezczas” to chyba moja ulubiona ballada z płyty „Wilczy pęd” - mówi Patrycja Markowska - „Mocno z uwagi na obłędną harmonijkę Mariusza Obijalskiego, łobuzerską gitarę Maćka Mąki. Ale nie tylko. To opowieść o namiętności, o tym, że wtedy jesteśmy tu i teraz. Powoli. Niespiesznie. Dlatego dedykuję ją tym, którzy tak kochają i tak słuchają muzyki. Powoli. Bez granic. Niespiesznie” - dodaje Markowska.

Słowa artystki najpełniej oddają charakter „Bezczasu”. Utwór trwa prawie 7 minut, dając słuchaczowi przestrzeń do pobycia w nim, wyciszenia wszystkiego, co jest z zewnątrz. Ten charakter podkreślają zdjęcia klipu. Brak szybkiego montażu, efektów, mamy tu wyłącznie bliskie kadry, slow motion i zdjęcia, które są zapisem pewnego czasu, bycia z drugim człowiekiem, bliskości.

 

źródło: Agora Muzyka

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO