Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MUZYKA

Karaś/Rogucki - "Czułe Kontyngenty"

piątek, 16 września 2022 16:00 / Autor: Michał Sierlecki
Karaś/Rogucki - "Czułe Kontyngenty"
Karaś/Rogucki - "Czułe Kontyngenty"
Michał Sierlecki
Michał Sierlecki

"Czułe Kontyngenty" to drugi album pod szyldem zespołu Karaś/ Rogucki/. Kuba Karaś, Piotr Rogucki, Wiki Jakubowska oraz Kamil Kryszak stworzyli 12 kompozycji, które przenoszą do świata życzliwości, romantyzmu i nostalgii. Całość ukaże się pod koniec września.

Album promują single "Bezpieczny Lot" z gościnnym udziałem Julii Wieniawy, energetyczny "Zapasowy Tlen", melancholijny "Film" czy podnoszący na duchu "Jutro Spróbujemy Jeszcze Raz".

"-"Czułe Kontyngenty", to według założeń przyjętych na początku działalności, kolejny po płycie "Ostatni bastion romantyzmu", transport piosenek o miłości. Tym razem wysyłamy do słuchaczy przesłanie, że miłość jest narzędziem dającym szansę na wyrwanie się z chaosu, w którym pogrąża się świat. Jest trochę refleksyjnie i osobiście, jest czule i blisko." - mówi Piotr Rogucki.

"- Pod względem muzycznym to Karaś/Rogucki rozpoznawalny z pierwszego albumu. Charakterystyczny bas i melodyjne riffy, okraszone synthami w sosie new romantic, romantic pop czy shoegaze. Jednak po naszych doświadczeniach koncertowych, przeniosłem do produkcji więcej energii, gitar i żywych bębnów". - dodaje Kuba Karaś.

 

Tracklista:

1. Carmex

2. Marianna

3. Bezpieczny Lot

4. Latem Pływam Nago w Czystej Wodzie

5. Brunatny

6. Zobacz Jak Się Pięknie Pali

7. Resztę Zostawmy Na Jutro

8. Film

9. Zapasowy Tlen

10. Mniej Niż Więcej

11. Jutro Spróbujemy Jeszcze Raz

12. Czułe Kontyngenty

 

źródło: Kayax Productions

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO