Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

MIASTO

Targi Edukacja 2013 już w środę

wtorek, 19 marca 2013 08:35 / Autor: Maciej
Maciej

W Targach Kielce czas na szkoły. Od środy do piątku w halach przy ulicy Zakładowej potrwają XVIII Targi Edukacyjne. Zaprezentuje się dwustu wystawców, organizatorzy zapowiadają doświadczenia naukowe, branżowe konferencje, wyposażenie szkół i przedszkoli oraz ofertę placówek edukacyjnych.

W Targach Kielce spotkają się przedstawiciele świata nauki, kuratorzy oświaty, metodycy nauczania, dyrektorzy szkół, nauczyciele i uczniowie, autorzy i wydawcy podręczników, producenci i dostawcy sprzętu dla szkół oraz przedstawiciele placówek edukacyjnych.  

Mówi Aldona Matla z Targów Kielce. 

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Na powierzchni ponad 2000 metrów kwadratowych zaprezentuje się ponad 150 firm z Polski i Finlandii. Będzie to też okazja, by wymienić doświadczenia: przedstawiciele Regionu Centralnej Finlandii podczas spotkań podzielą się swoimi osiągnięciami z obszaru ewaluacji oraz egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe.  

Po raz kolejny na ogólnopolskim Forach spotkają się Dyrektorzy Szkół, Kuratorzy oraz Dyrektorzy Przeszkoli.

Nowy numer!
42/2020 42/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO