Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Skok na stację… z narkotykami w kieszeni

czwartek, 06 czerwca 2024 10:57 / Autor: Aleksandra Rękas
Skok na stację… z narkotykami w kieszeni
Skok na stację… z narkotykami w kieszeni
Aleksandra Rękas
Aleksandra Rękas

Sporych kłopotów przysporzył sobie 40-letni kielczanin. Mężczyzna ukradł ze stacji benzynowej płyny do spryskiwaczy, a w trakcie policyjnej interwencji próbował pozbyć się narkotyków.

Do zdarzenia doszło nocą, z poniedziałku na wtorek ( z 3 na 4 czerwca), na kieleckim Czarnowie. Policjanci patrolujący osiedle, zauważyli podejrzanie zachowującego się mężczyznę.

– Na widok patrolu odrzucił mały woreczek i próbował się oddalić. Funkcjonariusze podjęli interwencję w stosunku do 40-latka. W pakunku, którego próbował się pozbyć, znaleźli dwa zawiniątka z proszkiem. Wstępne badania wskazują na amfetaminę w ilości dziewięciu gramów – mówi mł. asp. Małgorzata Pędzik z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

Narkotyki trafiły do laboratorium, a mężczyźnie za ich posiadanie grożą trzy lata więzienia. To jednak nie koniec jego kłopotów – w trakcie interwencji mundurowi znaleźli przy 40-latku… cztery opakowania płynu do spryskiwaczy. Jak się okazało, zniknęły one z pobliskiej stacji paliw. Mężczyzna odpowie również za kradzież.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO