JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 45.

MIASTO

Remis Korony

piątek, 29 marca 2013 08:58 / Autor:

Nie był to najlepszy dzień dla „złocisto-krwistych”. Drużyna Leszka Ojrzyńskiego w Wielki Czwartek zremisowała po słabym wyjazdowym spotkaniu z Podbeskidziem Bielsko-Biała 1:1.

Bramkę dla kieleckiego zespołu w 10. minucie zdobył Maciej Korzym. Korona jednak nie była w stanie postawić się grającej o utrzymanie ekipie gospodarzy, bo już dziesięć minut po rozpoczęciu drugiej połowy straciła gola. Ten wynik utrzymał się już do końca starcia.

– Nie jesteśmy zadowoleni z tego wyniku, bo liczyliśmy na trzy punkty na trudnym terenie, jakim jest stadion w Bielsku-Białej – mówi Leszek Ojrzyński, trener kieleckiego klubu.  -Ale dobrze, że mamy choć ten jeden punkt.

Kolejne spotkanie „żółto-czerwonych” odbędzie się w następną niedzielę. Korona tym razem podejmie u siebie GKS Bełchatów, który podobnie jak Podbeskidzie, zachowuje jedynie matematyczne szanse na utrzymanie w T-Mobile Ekstraklasie.