MIASTO
Nagi biegał po klatce schodowej na Czarnowie. Był poszukiwany


Nietypową interwencję przeprowadzili wczoraj (22 sierpnia) kieleccy policjanci. Trafiło do nich zawiadomienie o nagim mężczyźnie, biegającym po klatce jednego z bloków na Czarnowie. Okazało się, że był on poszukiwany.
Gdy policjanci dotarli na miejsce, rzeczywiście zastali na jednej z klatek schodowych mężczyznę bez ubrania. Funkcjonariusze poprosił go o podanie swojego nazwiska.
- Golas, myśląc że oszuka stróżów prawa, podał fałszywe dane. Jednak prawda szybko wyszła na jaw. Jak się okazało, 42–letni mieszkaniec jednej z podkieleckich gmin był poszukiwany przez sąd. Miał do odbycia karę pozbawienia wolności w wymiarze roku i sześciu miesięcy – informuje Małgorzata Perkowska-Kiepas z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.
Zanim 42-latek został przewieziony do celi, dostał jeszcze mandat za podanie fałszywych danych.




![[FOTO, WIDEO] Wyruszyli w trasę, aby upamiętnić bohaterów z Westerplatte](/media/k2/items/cache/7a3de9049c8d2209f6ce31795aa9effb_L.jpg)



