Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43.

MIASTO

Konkurs! Całą paczką na występ Kabaretu Moralnego Niepokoju!

wtorek, 19 marca 2013 10:25 / Autor:

Chcesz wygrać 4 pojedyncze zaproszenia na występ jednego z najlepszych polskich kabaretów – Kabaretu Moralnego Niepokoju - dla siebie i swoich przyjaciół?

Nic prostszego! Wystarczy, że weźmiesz udział w naszej zabawie.

Na zgłoszenia czekamy dzisiaj, tj. we wtorek do godziny 19. Wśród osób, które się do nas zgłoszą, wylosujemy jedną, która otrzyma pewne zadanie do zrealizowania.

A jej zadaniem będzie powiadomienie jak największej ilości znajomych i przyjaciół o otwarciu nowej strony internetowej www.plus.kielce.pl. Zadanie uznamy za zrealizowane, jeśli w ciągu kilkunastu godzin (dokładnie do godz. 9 rano następnego dnia, tj. środy 20 marca) od wyznaczenia zadania wylosowanej osobie (oraz jej przyjaciołom, z którymi pójdzie na występ) uda się zaprosić na stronę www.plus.kielce.pl co najmniej 50 nowych osób, które polubią profil Plus Kielce na Facebooku.

Jeśli zadanie zostanie zrealizowane w wyznaczonym czasie, zwycięzca otrzyma od 4 zaproszenia na występ Kabaretu Moralnego Niepokoju, który odbędzie się w czwartek, 21 marca o godz. 17 w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach.

 Formularz zgłoszeniowy

[Form kabaret_moralnego_niepokoju not found!]

Uwaga! Zwycięzca będzie miał czas do godz. 9 rano w środę na zrealizowanie naszego zadania. Jeśli mu się nie uda, o 9.30 nastąpi losowanie kolejnej osoby!

Powodzenia!

Nowy numer!
42/2020 42/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO