MIASTO
Konferencja dla lekarzy


„Wykonywanie zawodu lekarza w ramach działalności leczniczej – aspekty podatkowe i prawne” - to temat kolejnej konferencji organizowanej przez Biuro Rachunkowe Biurex.
Jej celem jest prezentacja najkorzystniejszych form prowadzenia działalności gospodarczej przez lekarzy oraz przedstawienie zmian w prawie podatkowym w 2015 roku.
– Chcemy także pokazać problemy związane z ochroną tajemnicy zawodowej oraz elektroniczną dokumentacją. Goście będą mieli możliwość osobistego porozmawiania ze specjalistami – wyjaśnia Michał Cielibała, właściciel biura.
Konferencja odbędzie się 24 stycznia w Centrum Kongresowym Targów Kielce i udział w niej jest bezpłatny. Wcześniej trzeba się tylko zarejestrować – przez internet na stronie www.konferencja.biurex.pl albo telefonicznie pod nr 41 335 83 83.




![[WIDEO] Czterolatek sam na rowerze. Zauważyli go policjanci](/media/k2/items/cache/612ffdc7f9a3268221d6c3f34b7d4d98_L.jpg)



