Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 45.

MIASTO

Kieleckie Dni Przedsiębiorczości Akademickiej

wtorek, 09 kwietnia 2013 10:36 / Autor:

Kielecki Park Technologiczny zaprasza studentów do współpracy. Do 19 kwietnia można się zgłaszać do udziału w tegorocznych Kieleckich Dniach Przedsiębiorczości Akademickiej.

Seria zajęć i wykładów skierowanych do studentów ,absolwentów i pracowników naukowych oraz przedsiębiorców, którzy nawzajem mogą czerpać ze swoich doświadczeń, już 23 i 24 kwietnia.

- To już VII edycja Kieleckich Dni Przedsiębiorczości Akademickiej. Nasi eksperci odpowiedzą m.in. na pytania gdzie szukać pomysłu na biznes oraz jak ważna jest marka firmy w komunikacji z rynkiem. Nasi trenerzy pokażą również, jak małymi środkami wygrać walkę o klienta oraz jak wykorzystać internet do wypromowania biznesu - opisuje dyrektor KPT Szymon Mazurkiewicz.

W sumie zaplanowano siedem paneli szkoleniowych. W każdym z nich może wziąć udział około 30 osób.

Wydarzeniem towarzyszącym wiosennym KDPA będzie uroczysta "Gala biznesu spin off/out", która odbędzie się 24 kwietnia o godzinie 13 w sali konferencyjnej Dolina Krzemowa KPT.

- Podczas spotkania poznamy młodych przedsiębiorców, którym udało się osiągnąć sukces . Przedstawimy także lokatorów Parku, którzy mimo krótkiego okresu funkcjonowania na rynku zdobywają coraz więcej klientów. Podczas Gali podsumujemy również I edycję konkursu "Najlepszy pomysł na biznes spin off/out".

- W rywalizacji wzięli udział studenci, absolwenci oraz pracownicy naukowi, którzy w przyszłości chcą zająć się prowadzeniem działalności gospodarczej. Oni także opowiedzą o swoich pomysłach biznesowych - informuje Justyna Lichosik, kierownik działu Promocji i Rozwoju

Nowy numer!
42/2020 42/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO