Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Food trucki znowu w Kielcach

środa, 28 września 2022 13:06 / Autor: Weronika Karyś
Food trucki znowu w Kielcach
STREET FOOD POLSKA
Food trucki znowu w Kielcach
STREET FOOD POLSKA
Weronika Karyś
Weronika Karyś

W ostatni weekend września food trucki znowu przyjadą do Kielc. W dniach 30 września – 2 października przechadzając się ulicą Sienkiewicza będzie można spróbować kuchni z różnych stron świata.

Festiwal street food to impreza, podczas której w można spróbować kuchni z niemal całego świata. Dania są serwowane przez tak zwane mobilne restauracje specjalizujące się w jedzeniu ulicznym. Festiwal odbywa się pod chmurką, towarzyszą mu różnorodne pokazy, warsztaty i spotkania.

W Kielcach food trucki za każdym razem przyciągają mnóstwo smakoszy. Czy tak będzie również tym razem? Prawdopodobnie tak, bo wrześniowa edycja zapowiada się bardzo ciekawie.

„Będą potrawy kuchni hiszpańskiej, amerykańskiej, węgierskiej, azjatyckiej, greckiej i polskiej. Dania mięsne i wegetariańskie. Coś na słodko i słono. Każdy znajdzie coś pysznego dla siebie”, czytamy w opisie wydarzenia.

Wśród propozycji, których będzie można spróbować podczas festiwalu znalazły się między innymi tacosy, burrito, quesadille, pancakesy, hot-dogi, azjatyckie gołąbki i pierożki na parze, burgery, kołacze, krewetki, skrzydełka, churrosy i wiele, wiele innych.

Harmonogram:

Piątek (30 września) – od 14:00 do 21:00

Sobota (1 października) – od 11:00 do 21:00

Niedziela (2 października) – od 11:00 do 20:00

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/5456631321071663/?active_tab=discussion

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO