MIASTO
D. Papaj przewodniczącą rady nadzorczej Wodociągów Kieleckich


Danuta Papaj, pełnomocnik prezydent Kielc została przewodniczącą Rady Nadzorczej w Kieleckich Wodociągach. Nieoficjalnie będzie zarabiała około 2800 złotych.
To nie koniec rotacji w Radzie, bo zmienił się także przedstawiciel Masłowa. Został nim Leszek Walczyk. Sitkówkę-Nowiny reprezentuje Zbigniew Pyk, a Zagnańska Jan Kaczmarczyk. Do tego grona dochodzi jeszcze dwóch przedstawicieli pracowników Wodociągów.
Przypomnijmy, że w grudniu zmienił się także skład Międzygminnego Związku Wodociągów i Kanalizacji, który jest właścicielem Wodociągów Kieleckich. Nowym przewodniczącym został Robert Kaszuba, prezes stowarzyszenia Projekt Świętokrzyskiego, z którego startował prezydent Kielc Bogdan Wenta.
W kompetencjach Rady Nadzorczej Wodociągów Kieleckich jest m.in. powoływanie i odwoływanie prezesa spółki. Obecnie jest nim Henryk Milcarz.


![[FOTO] Michał Koterski na papierze i w życiu](/media/k2/items/cache/02a265b076d70bbce121877cce807174_L.jpg)





