Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

Dołącz do miejsca, gdzie ludzie myślą odpowiedzialnie i kupują lokalnie. Przekonaj się o lokalnej solidarności mieszkańców naszego regionu.Zapraszamy Ciebie i Twoją firmę do bazy lokalnych przedsiębiorców. Pokaż, że działasz, a nam pozwól wspierać te działania wśród kilkuset tysięcy mieszkańców naszego regionu. Chcesz aby Twoja firma była w bazie #lokalnisolidarni? Wyślij do nas wstępny formularz zgłoszeniowy - KLIKNIJ TUTAJ.

 

Pretorius Sp. z o.o.

Adres:
ul. Zagnańska 61, 25-528 Kielce
Telefon:
41/367 87 00, biuro@pretorius.pl
Godziny otwarcia:
8.00 – 16.00
Wizyty osobiste:
TAK
Teleporady:
TAK
Strona www:

OFERTA

Jesteśmy firmą windykacyjną o zasięgu ogólnopolskim, oferującą kompleksową obsługę należności. Zapewniamy profesjonalne usługi zarządzania wierzytelnościami poparte 15-letnim doświadczeniem w branży windykacyjnej.

 Oferujemy skuteczne działania oparte na wypracowanych procedurach, które pozwalają nam proponować Klientom dedykowane rozwiązania windykacyjne. Zapewniamy kompleksową obsługę należności począwszy od oddziałań prewencyjnych, poprzez windykację miękką, windykację terenową oraz działania związane z dochodzeniem roszczeń na etapach postępowań sądowych i egzekucji komorniczych.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO