Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

Dołącz do miejsca, gdzie ludzie myślą odpowiedzialnie i kupują lokalnie. Przekonaj się o lokalnej solidarności mieszkańców naszego regionu.Zapraszamy Ciebie i Twoją firmę do bazy lokalnych przedsiębiorców. Pokaż, że działasz, a nam pozwól wspierać te działania wśród kilkuset tysięcy mieszkańców naszego regionu. Chcesz aby Twoja firma była w bazie #lokalnisolidarni? Wyślij do nas wstępny formularz zgłoszeniowy - KLIKNIJ TUTAJ.

 

Orchidea SPA w Hotelu Aviator

Adres:
ul. Szybowcowa 41
Telefon:
667 470 355
Godziny otwarcia:
Godziny otwarcia (podczas pandemii): od 9:00 do 17:00 Wysyłka pocztą
Dowóz:
TAK
Odbiór osobisty:
TAK
Wizyty osobiste:
NIE
Teleporady:
TAK
Spotkania/wizyty online:
NIE
Strona www:
Profil Facebook:

OFERTA

 

 Spa Orchidea to miejsce stworzone w trosce zarówno o ciało jak i ducha.  Nowoczesny wystrój, niepowtarzalny klimat tego miejsca, miła, intymna atmosfera, oraz indywidualnie dobrana oferta sprawiają że przekraczając próg Spa Orchidea przeniesiesz się w inny świat. Jeżeli potrzebujesz błogiego odprężenia, zrelaksowania ciała oraz umysłu, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, ponieważ stworzyliśmy to miejsce z myślą o Twoich potrzebach. Od dłuższego czasu oferta Spa Orchidea ofertuje także profesjonalne zabiegi kosmetyczne na twarz.

 

Vouchery. „Kochani jest to dla nas Wszystkich bardzo ciężki okres. Przymusowa izolacja, często kwarantanna, strach o najbliższych powoduje, że nasze ciało również jest „zestresowane” – mięśnie obolałe, nic nam się nie chce, depresyjny, pełen lęku nastój, niepewność jutra towarzyszy nam codziennie. Po tym wszystkim idealnym rozwiązaniem będzie masaż leczniczy/relaksacyjny pleców, którego właściwości są olbrzymie. Na czas naszego przymusowego zamknięcia – zachęcamy do zakupu Voucherów – na dany zabieg/kwotowy a do każdego vouchera o wartości powyżej 100zł  otrzymają Państwo w gratisie masaż pleców wykonany przez profesjonalnego  fizjoterapeutę. Będzie to również olbrzymie wsparcie dla naszego zakładu.”

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO