Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KULTURA

Kino Helios – nowy repertuar

środa, 24 stycznia 2024 12:33 / Autor: Weronika Karyś
Kino Helios – nowy repertuar
ZDJĘCIE POGLĄDOWE
Kino Helios – nowy repertuar
ZDJĘCIE POGLĄDOWE
Weronika Karyś
Weronika Karyś

Od 26 stycznia do 1 lutego kino Helios zaprasza widzów na siedem pokazów filmowych.

Na dużym ekranie będzie można zobaczyć m.in. komedię „Baby boom, czyli Kogel Mogel 5”. Piotruś – razem z żoną, teściową oraz Leopoldem – przenosi się do nowego domu: zabytkowego dworku. A Marlenka postanawia przy okazji znaleźć rodzinie odpowiedniego, pasującego do eleganckiej rezydencji przodka… Z kolei Agnieszka robi na uczelni karierę, ale tuż po obronie doktoratu nagle odkrywa, że jest w ciąży. A gdy na świat przychodzi mały Kuba… zaczynają się problemy.

26 stycznia w kinie Helios premierowo zostanie również wyświetlony thriller „Kos” opowiadający o generale Tadeuszu Kościuszko, który planuje wzniecić powstanie przeciwko Rosjanom, mobilizując do tego polską szlachtę i chłopów.

Dla fanów horrorów poleca się z kolei „Dwie minuty do piekła”. Po zagadkowej śmierci ojca, którego nie widziała od lat, Iris dziedziczy stary, podupadający bar na odludziu. Pragnąc dowiedzieć się, dlaczego ojciec porzucił ją, kiedy była jeszcze dzieckiem, Iris udaje się w podróż w nieznane. Szukając prawdy, odkrywa, że opuszczony lokal kryje coś więcej niż rodzinną tajemnicę.

Wśród nowości pojawi się również komediodramat „Przesilenie zimowe”. Troje bardzo różnych rozbitków tworzy nieprawdopodobną świąteczną rodzinę, która dzieli się komicznymi perypetiami podczas dwóch bardzo śnieżnych tygodni w Nowej Anglii. Prawdziwą podróżą okaże się to, jak pomagają sobie nawzajem zrozumieć, że nie są przywiązani do swojej przeszłości - mogą wybrać własną przyszłość.

W ramach cyklu „Kino Konesera” 29 stycznia Helios zaprasza na film „Dream scenario”. W ramach cyklu „Kultura dostępna” 1 lutego zostanie wyświetlony „Kajtek Czarodziej”, z kolei w ramach cyklu „Helios dla dzieci” 28 stycznia – „Filmowe Poranki: 44 Koty cz.4”.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO