Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KULTURA

Kino Helios – nowy repertuar

piątek, 01 grudnia 2023 10:30 / Autor: Weronika Karyś
Kino Helios – nowy repertuar
Kino Helios – nowy repertuar
Weronika Karyś
Weronika Karyś

Od 1 do 7 grudnia kino Helios zaprasza widzów na osiem pokazów filmowych.

Na najmłodszych widzów czeka przedpremiera animacji „Kicia Kocia pod choinkę”. Bystra kotka razem ze swoimi przyjaciółmi z radością poznaje otacząjący ją świat. Tym razem przekonuje, że mróz nie taki straszny i zimą można się świetnie bawić. Na dużym ekranie będzie można też zobaczyć „Trolle 3”.

Kino Helios zaprasza też na komedię „Wonka”. To film, którego inspiracją jest niezwykły bohater Charliego i fabryki czekolady, najbardziej znanej książki dla dzieci autorstwa Roalda Dahla.

Wśród premier pojawi się również dramat obyczajowy „Uśmiech losu”. Andrzej przybywa na małą grecką wyspę, aby objąć spadek po stryju. Na miejscu okazuje się, że ten zapisał mu w testamencie kamienny szałas oraz położone w cieniu wulkanu pole. Rozczarowany spadkiem Andrzej postanawia jak najszybciej sprzedać odziedziczoną własność i wrócić do kraju.

W ramach cyklu „Helios na scenie” zostanie wyemitowany dokument „Pocałunek Klimta. O obrazach mistrza Secesji Wiedeńskiej” oraz „Renaissance: A Film by Beyoncé”. W ramach cyklu „Kino konesera” 4 grudnia będzie można zobaczyć komedię „The Palace”. Z kolei w ramach „Kultury dostępnej”– „Teściowie”.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO