Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KULTURA

Kino Helios – nowy repertuar

czwartek, 28 września 2023 13:09 / Autor: Weronika Karyś
Kino Helios – nowy repertuar
Kino Helios – nowy repertuar
Weronika Karyś
Weronika Karyś

Od 29 września do 5 października kino Helios zaprasza widzów na siedem pokazów filmowych.

Na początek coś dla najmłodszych. 1 października przedpremierowo na dużych ekranach będzie można zobaczyć „Psi Patrol. Wielki Film”.

Starsi widzowie będą mogli wybrać się na komediodramat „Święto ognia” opowiadający o zakochanej dziewczynie, która od dziecka jest przykuta do wózka, a z otoczeniem porozumiewa się za pomocą specjalnego programu.

Wśród premier pojawił się również horror „Piła X”. Widzom o mocnych nerwach poleca się również thriller „Doppelgänger. Sobowtór”.

Kino Helios nie zapomina jednak o miłośnikach science fiction. Dla nich zostanie wyświetlony film „Twórca”. Podczas wojny toczącej się pomiędzy ludźmi a siłami sztucznej inteligencji, Joshua, były agent służb specjalnych, którego żona zaginęła w niejasnych okolicznościach, zostaje zrekrutowany do wytropienia i zlikwidowania nieuchwytnego architekta zaawansowanej technologii.

W ramach cyklu „Kultura dostępna” 5 października będzie można obejrzeć dramat „Prawdziwe życie aniołów”. Z kolei w ramach cyklu „Helios na scenie” spektakl teatralny „A Little Life” (4 października).

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO