Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KULTURA

Kino Helios – nowy repertuar

czwartek, 14 września 2023 11:25 / Autor: Weronika Karyś
Kino Helios – nowy repertuar
Kino Helios – nowy repertuar
Weronika Karyś
Weronika Karyś

W dniach 15-21 września Kino Helios zaprasza widzów na osiem pokazów filmowych.

Wciąż będzie można obejrzeć komedię „Teściowie 2” oraz dramat „After 5. Na zawsze”.

Premierowo na dużym ekranie zostanie wyświetlony film „Duchy w Wenecji”. To pełen napięcia, niepokojący thriller, który powstał na kanwie powieści Agathy Christie pt. „Wigilia Wszystkich Świętych”.

Młodszym widzom poleca się film przygodowy „Mru i Ja: wielka przygoda na cztery łapy” opowiadający o dziesięcioletniej Cleo, która wraz z kotkiem Mru i rodzicami jadą do domku w górach spędzić leniwe wakacje. Zawadiacki Mru nie zamierza się jednak nudzić: wyrusza w podróż, aby odnaleźć swoją dziką naturę.

Fani kina akcji również nie będą się nudzić. Czeka na nich „Sound of freedom. Dźwięk wolności”. To prawdziwa historia Tima Ballarda, byłego agenta rządowego USA, który rezygnuje z pracy, aby poświęcić życie ratowaniu dzieci przed losem gorszym niż śmierć.

W ramach cyklu „Helios na scenie” 16 i 17 września zostanie wyświetlony koncert „Andre Rieu. Miłość mieszka pośród nas”. W ramach cyklu kino konesera 18 września będzie można zobaczyć film „Kochanica króla Jeanne du Barry”. Z kolei w ramach cyklu „Kultura dostępna” – 21 września dramat „Tata”.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO