Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KULTURA

Kino Helios – nowy repertuar

środa, 06 września 2023 14:37 / Autor: Weronika Karyś
Kino Helios – nowy repertuar
Kino Helios – nowy repertuar
Weronika Karyś
Weronika Karyś

W dniach 8-14 września Kino Helios zaprasza na dziesięć pokazów filmowych.

Na fanów komedii czekają „Teściowie 2”. Czy tym razem dojdzie do ślubu? Weronika i Łukasz – niedoszła para młoda z pierwszej części postanawia dać sobie drugą szansę i zaprasza rodzinę na ślub i przyjęcie weselne do nadmorskiej miejscowości. Film będzie można obejrzeć również w ramach cyklu „Kino kobiet”, 13 września.

Na dużym ekranie zobaczymy również dramat „After 5. Na zawsze”. Tessa i Hardin nie są już razem. Każde z nich na własną rękę szuka szczęścia i spełnienia. Ona poświęca się pracy i przelotnym romansom. On po sukcesie swojej pierwszej książki korzysta z uroków popularności i imprezuje próbując zapomnieć o ukochanej. Gdy przyjaciele rzucają mu wyzwanie, by uwiódł piękną Natalie, Hardin wyjeżdża za dziewczyną do Lizbony. Pod gorącym słońcem Portugalii rozkwita romans, ale pojawiają się też kłopoty.

Wśród dramatów zobaczymy także film pt. „Siła naszych marzeń”. Zoe prowadzi szczęśliwe życie w stadninie koni wyścigowych. Marzy o tym, by zostać dżokejką, tak jak jej ojciec. Kiedy pewnego dnia rodzi się źrebak Tempest, dziewczynka widzi w nim championa. To ma być zwycięzca, którego sama będzie dosiadać. Tymczasem Tempest w panice rani dziewczynkę, przez co ta traci władzę w nogach.

Widzom o mocnych nerwach Helios proponuje horror „Zakonnica II”. Ponadto 8 września odbędzie się maraton filmowy, podczas którego zobaczymy „Annabelle. Narodziny zła”, „Zakonnicę” i „Zakonnicę II”.

W ramach cyklu „Seans przyjazny sensorycznie”, 9 września na dużym ekranie będzie można zobaczyć „Szkoła magicznych zwierząt”. W ramach cyklu „Helios dla dzieci”, 9 i 10 września odbędzie się pokaz „Mru i Ja: wielka przygoda na cztery łapy”. W ramach cyklu „Kino konesera” 11 września będzie można obejrzeć dramat „Cicha dziewczyna”. Z kolei w ramach cyklu „Kultura dostępna” – „Skołowani” (14 września).

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO