Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KULTURA

Kino Helios – nowy repertuar

czwartek, 22 czerwca 2023 13:59 / Autor: Weronika Karyś
Kino Helios – nowy repertuar
Kino Helios – nowy repertuar
Weronika Karyś
Weronika Karyś

Od 23 do 29 czerwca kino Helios zaprasza widzów na jedenaście pokazów filmowych.

Dla fanów kina akcji poleca się film „Indiana Jones i artefakt przeznaczenia”. To piąta odsłona kultowego cyklu o perypetiach słynnego archeologa i poszukiwacza skarbów.

Wśród propozycji znalazła się również komedia „Bez urazy”. Maddie odkrywa intrygujące ogłoszenie o pracę: bogaci i nadopiekuńczy rodzice szukają kogoś na "randki" z ich introwertycznym 19-letnim synem, Percym, zanim ten wyjedzie na studia do Princeton.

Na dużym ekranie będzie można obejrzeć też komedię „Wszystko o moim starym” oraz „Dzika banda” opowiadająca o czwórce dwunastoletnich uczniów, którzy podejmują się szalonego wyzwania – wysadzić w powietrzę fabrykę, która od lat zanieczyszcza ich rzekę.

W kinie Helios zadebiutuje również horror „Odejdź”. Dla fanów tego gatunku przygotowano też „Maraton Grozy”. Ten odbędzie się 23 czerwca. Wśród filmów będzie można zobaczyć trzymający w napięciu "AŻ DO ŚMIERCI". Po krótkiej przerwie bardzo klimatyczna opowieść o tym, co czai się w głębi lasu - "GAIA". Następnie psychologiczna rozgrywka w filmie "THE NIGHT”. Dla wytrwałych, nad ranem mocne zakończenie z filmem "ALIVE".

24 i 25 czerwca w ramach cyklu Helios dla Dzieci będzie można obejrzeć „Miss Kraken. Ruby Gillman”. W ramach cyklu Helios na Scenie – „Nowy Vermeer. Wystawa wszech czasów”. W ramach cyklu Kino Konesera – „Bo się boi” i „Radiostory”. Z kolei w ramach cyklu Kultura Dostępna – „Filip”.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO