Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KOŚCIÓŁ

Piekoszów kolejny na liście wieczorów uwielbienia

wtorek, 16 maja 2023 16:18 / Autor: Łukasz Czerwiak
Piekoszów kolejny na liście wieczorów uwielbienia
Piekoszów kolejny na liście wieczorów uwielbienia
Łukasz Czerwiak
Łukasz Czerwiak

W najbliższą sobotę, 20 maja, odbędzie się już ostatnie spotkanie modlitewne poprzedzające i przygotowujące do Uwielbienia W Centrum Miasta Kielce. Tym razem wierni będą modlić się w kościele pw. Narodzenia NMP w Piekoszowie.

Od lat Stowarzyszenie Dwa Przymierza współorganizuje z zespołem To On uwielbienia, które odbywają się w Kielcach. W 2023 roku to wydarzenie odbędzie się wyjątkowo w sobotę, 10 czerwca. Więcej o tym przeczytacie: TUTAJ.

Zanim jednak ono nadejdzie, grupa co miesiąc gości w jednej z parafii diecezji kieleckiej, aby przed Najświętszym Sakramentem wielbić Pana Boga. Wszystko to za sprawą cyklu „Całkowite oddanie”.

– Tradycyjnie rozpoczniemy Mszą Świętą o godzinie 18, po której kolejny raz będziemy się modlić z zespołem To ON. Dużymi krokami przybliżamy się do tego centralnego wydarzenia, więc takie wydarzenie to świetna odskocznie od tego całego wiru przygotowań. Piekoszów nie jest daleko, więc mam nadzieje, że znajdą się osoby, które z nami będą wchodziły w ten klimat uwielbienia – zaznacza ksiądz Marcin Boryń, prezes Stowarzyszenia Dwa Przymierza.  

Uwielbienie w Piekoszowie to ostatnie spotkanie w ramach cyklu „Całkowite oddanie”.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO