Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

Final 4 2023

Chrapkowski: Śmieją się, że przyciągam sukcesy

niedziela, 18 czerwca 2023 23:20 / Autor: Damian Wysocki
Chrapkowski: Śmieją się, że przyciągam sukcesy
Chrapkowski: Śmieją się, że przyciągam sukcesy
Damian Wysocki
Damian Wysocki

Piotr Chrapkowski był jednym szczęśliwym Polakiem po finale Ligi Mistrzów. – Śmieją się, że przyciągam sukcesy – powiedział specjalista od obrony.

Magdeburg pokonał Barlinka Industrię Kielce 30:29 po dogrywce. Długo przegrywał, ale w końcówce zagrał kapitalnie w obronie.

– Uśmiech nie schodzi z naszych twarzy.  Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Samo dostanie się do Final4 kosztowało nas dużo wysiłku. Teraz przed dwa dni stoczyliśmy dwie dogrywki. Z Barceloną jeszcze karne. Zaprezentowaliśmy dobry poziom sportowy, stworzyliśmy widowiska, które zostaną zapamiętane – powiedział Piotr Chrapkowski.

Magdeburg okazał się czarnym koniem rozgrywek.

– Byliśmy niedocenieni. Final4 często weryfikuje notowania bukmacherów. Mieliśmy najmniejsze szanse, ale teraz możemy się cieszyć – tłumaczył zawodnik, który wygrał Ligę Mistrzów również z Kielcami w 2016 roku.

Piotr Chrapkowski pożegnał się z Magdeburgiem w najlepszy możliwy sposób. Z tym klubem wygrał wszystko, co było do wygrania.

– Niektórzy śmieją się, że przyciągam sukcesy. Na pewno te chwile zapamiętam na całe życie. Najważniejsze mieć radość z tego, co się robi. Te chwile są okupione kontuzjami oraz zbyt krótkim czasem spędzanym z rodziną – zakończył  

Partnerem serwisu specjalnego Final4 w Radiu eM jest 4 ECO Green Energy

eco.jpg

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO