Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

CIEKAWOSTKI

Walentynki w Binkowski Resort

piątek, 03 lutego 2023 11:32 / Autor: Radio eM
Walentynki w Binkowski Resort
Walentynki w Binkowski Resort
Radio eM
Radio eM

Binkowski Resort zaprasza do wspólnego spędzenia zbliżających się walentynek. W ostatnich 20 latach, w hotelu celebrowano niejedną wspaniałą historię miłosną – 14 lutego będzie ku temu kolejna okazja!

Kolacja Walentynkowa w Binkowski Resort

Wyjątkowa kolacja walentynkowa w Binkowski Resort będzie wieczorem pełnym romantyzmu. Wszystko za sprawą koncertu jazzowego oraz wykwintnych potraw a la carte. Delektując się ulubionym winem i rozmową ze swoją drugą połówką, można spędzić wyjątkowy wieczór w blasku świec. W celu rezerwacji można kontaktować się telefonicznie: +48 788 409 373 albo mailowo b.lipiec@binkowskiresort.pl

Kolacja Walentynkowa w Binkowski Dworek

 Kolacja walentynkowa w dworkowym klimacie - to druga, równie wyjątkowa propozycja. Tego wieczoru goście usłyszą największe klasyki jazzowe w wyjątkowej aranżancji walentynkowej. Wszyscy zakochani zaproszeni są do miejsca pełnego miłości, mianowicie kultowej sali balowej w Binkowski Dworek. Szefowie kuchni przygotowali wyjątkowe menu na ten wieczór. W celu rezerwacji można kontaktować się telefonicznie: +48 531 252 080 albo mailowo m.kulinska@binkowskiresort.pl

Z okazji 14 lutego - konkurs walentynkowy!

Z okazji walentynek przygotowano wyjątkowy konkurs. Do wygrania wyśmienita kolacja dla dwojga z muzyką na żywo w Binkowski Resort oraz Binkowski Dworek.

Aby wziąć udział, wystarczy :

  1. Opublikować swoje zdjęcie w komentarzu pod postem na FB: bit.ly/konkurszakochanych
  2. Zebrać największą liczbę polubień pod swoim zdjęciem.
  3. Oznaczyć swoją drugą połówkę jako wspomnienie tamtego wieczoru.

Binkowski Resort proponuje także wieczór w strefie SPA and WELLNESS

Prezent w postaci wyjątkowego SPA

Głęboki relaksi odprężenie dla dwojga w klimatycznym Binkowski SPA. To delikatne masaże, kojące zabiegi pielęgnacyjne oraz rytuały odżywcze  wykonywane przez zespół złożony z profesjonalistów i pasjonatów.

Prezent w postaci wyjątkowego Wellness

Noc saunowa dla dwojga to idealna propozycja na niekonwencjonalne spędzenie wieczoru zarówno dla wielbicieli saun jak i tych, którzy jeszcze nie odkryli tej formy wypoczynku. Każdy seans ma swoją niepowtarzalną nutę zapachową oraz formę prowadzenia.

Prezent w postaci wyjątkowego Dnia

SPA DAY to odpoczynek od codzienności i możliwość pełnej regeneracji. Po wspólnym spędzeniu dnia, można skorzystać Se strefy saun i wypić orzeźwiającego drinka w Basenach Tropikalnych.

Szczegóły oferty na stronie https://www.binkowskihotel.pl/hotel-binkowski/vouchery

Link do konkursu: bit.ly/konkurszakochanych

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO