CIEKAWOSTKI
Korona zagra z... harcerzami
czwartek, 27 marca 2014 11:38 / Autor:
W sobotę, 5 kwietnia w hali Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się turniej Harcmundial 2014. To coroczne wydarzenie sportowe organizowane przez Związek Harcerstwa Polskiego Hufiec Kielce-Miasto.
W rozgrywkach wystąpi około 200 harcerzy z Kielc i regionu. Drużyny będą mogły wziąć udział w dwóch dyscyplinach: piłce nożnej i siatkówce. Rozgrywki będą prowadzone przez profesjonalnych sędziów.
- Całość wydarzenia uświetnią swoją wizytą piłkarze pierwszego składu Korony Kielce. Zawodnicy stawią czoła młodym harcerzom w meczu rozpoczynającym turniej – informuje pwd. Jakub Waszak
Impreza rozpocznie się o godz. 10 i właśnie wtedy w hali pojawią się złocisto-krwiści. Zakończenie zaplanowano na godz. 15.
SŁOWO DNIA
NAJNOWSZE
1
Zieleń Miejska będzie zarządzać parkingiem przy...
2
Wystawą przybliżą losy Ignacego Daszyńskiego
3
Bez Kitu: Co dalej z parkingiem pod Placem Woln...
4
W Kielcach powstanie pomnik pamięci ofiar Wołyn...
5
Julia Grzesista z powołaniem do młodzieżowej re...
6
Nowy chór dla dorosłych w Zameczku - dołącz dziś!
7
Kielce nagrodzą najaktywniejszych wolontariuszy...
8
„Krew dla Niepodległej” – wspólna akcja żołnier...
