Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

AUDYCJE RADIOWE

Marcin Piętak: Nagrodzimy wyróżniające się atrakcje

poniedziałek, 17 października 2022 10:12 / Autor: Aleksandra Rękas

- 20 października w Geoparku Świętokrzyskim odbędzie się uroczystość przyznawania statuetek „Wędrowca Świętokrzyskiego”. To już 24. edycja, a nagradzać będziemy stowarzyszenia, atrakcje i osobowości - mówił Marcin Piętak, prezes Regionalnej Organizacji Turystycznej na antenie Radia eM Kielce, w programie „Prawdę mówiąc” Katarzyny Bernat.

Jak powiedział Marcin Piętak, nagroda „Wędrowiec Świętokrzyski” ma wskazywać wyróżniające się atrakcje i miejsca w naszym regionie.

- Chcemy nagrodzić tych, którzy wyróżnili się działalnością na rzecz turystyki. To bardzo potrzebne, każdy kto otrzyma taką statuetkę jest w szczególny sposób promowany, wyróżniany – stwierdził prezes ROT.

Jak dodał, prawdopodobnie na terenie naszego województwa już wkrótce pojawi się oznakowanie turystyczne.

- Są to brązowe tablice, które oznakowują atrakcje turystyczne przy drogach krajowych. Dzięki wielu interwencjom ROTu i posłom z naszego regionu, możliwe że już wkrótce, na terenie naszego województwa pojawią się tego typu znaki, które juz znamy z dróg wojewódzkich. Czeka na to cała branża turystyczna – zauważył Marcin Piętak.

AUDYCJE RADIOWE

  Zapraszamy do nas

  Nowy numer!

  Zapraszamy do nas

  Zgłoś news
  POSŁUCHAJ
  WIDEO