Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

AUDYCJE RADIOWE

Magdalena Karwat-Kasińska (PUP): Wspieramy bezrobotnych i przedsiębiorców

sobota, 07 maja 2022 14:10 / Autor: Michał Łosiak
Magdalena Karwat-Kasińska (PUP): Wspieramy bezrobotnych i przedsiębiorców
Magdalena Karwat-Kasińska (PUP): Wspieramy bezrobotnych i przedsiębiorców
Michał Łosiak
Michał Łosiak

Osoby szukające pracy, ale również pracodawcy mogą liczyć na pomoc ze strony Powiatowego Urzędu Pracy w Kielcach. Instytucja ogłosiła nabory do ważnych programów wspierających bezrobotnych i przedsiębiorców, które przyczyniają się do poprawy sytuacji na rynku zatrudnienia. Mówiła o tym Magdalena Karwat-Kasiński, p.o. dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Kielcach.

Już we wtorek, 24 maja na kieleckim Rynku Powiatowy Urząd Pracy razem z Miejskim Urzędem Pracy zorganizują Targi Pracy. To pierwsze wspólne wydarzenie tych dwóch instytucji. Honorowym patronatem objęli je: Mirosław Gębski, starosta kieleckie oraz Bogdan Wenta, prezydent Kielc.

– Chcemy przedstawić osobom bezrobotnym oferty pracy znajdujące się w naszych zasobach. Pracodawcy będą mogli zdobyć nowych pracowników przy bezpośrednim kontakcie z zaintersowanymi. Mam nadzieję, że przyczynimy się dzięki temu do polepszenia sytuacji na kieleckim rynku pracy. Takie wydarzenia to same korzyści dla wszystkich uczestników. Z tego miejsca chciałam zachęcić pracodawców, którzy chcą wystawić swoje stanowisko podczas targów do kontaktu z nami – podkreśla nasza rozmówczyni.

Posłucha całej rozmowy:

Część 1

Część2

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO