Wysokie zwycięstwo PGE VIVE w Erlangen

środa, 22 sierpnia 2018 21:29 / Autor: Damian Wysocki

PGE VIVE w meczu sparingowym rozegranym w Niemczech pokonało HC Erlangen 37:27. Kielczanie od samego początku budowali przewagę, na przerwę schodząc przy prowadzeniu 20:12. W pierwszych minutach drugiej części przewaga podopiecznych Tałanta Dujszebajewa wzrosła nawet do trzynastu bramek. Gospodarze straty zdołali nieco zredukować dopiero w końcówce.

Kielczanie w czwartek z Monachium udadzą się do ukraińskiego Zaporoża, gdzie w weekend zagrają z miejscowym Motorem, węgierskim MOL-Pick Szeged i białoruskim SKA Mińsk.

HC Erlangen - PGE VIVE Kielce 27:37 (12:20)

PGE VIVE: Ivić, Czupara - Jurecki 7, Dujszebajew 9, Aginagalde 4, Jachlewski 1, Janc 4, Lijewski 3, Kulesz, Moryto 3, Mamić 2, Cindrić, Fernandez 2, Karaliok 2.