Udana inauguracja

sobota, 26 września 2015 21:29 / Autor: Damian Wysocki

Piłkarki ręczne Korony Handball od zwycięstwa rozpoczęły zmagania w pierwszej lidze. Podopieczne Tomasza Popowicza pokonały  we własnej hali MTS Żory 26:22.

Gospodynie nie najlepiej zaczęły mecz. Po 15 minutach przegrywały 9:5. Zmiana ustawienia w defensywie pozwoliła podopiecznym Tomasza Popowicza sukcesywnie odrabiać straty. Piłkarki Korony na pierwsze prowadzenie wyszły w 34. minucie. Gospodynie do końca spotkania powiększały swoją przewagę i mimo nieskuteczności w ataku wygrały 26:22. Piłkarki Korony Handball za tydzień w hali przy ul. Krakowskiej zagrają z MTS Kwidzyn.

Korona Handball - MTS Żory 26:22 (11:12)

Korona Handball: Hibner - Rosińska 8, Nowak 5, Skowrońska 4, Tutaj 3, Kaźmiruk 2, Małecka 2, Kędzior 1, Więckowska 1, Rozmus.

Kary: 14 minut.