U-20: Cebula i Zając z kolegami ograli Niemców

poniedziałek, 07 września 2015 19:29 / Autor: Damian Wysocki

Reprezentacja Polski U-20 wygrała 2-1 z Niemcami swój drugi mecz rozgrywany w ramach Turnieju Czterech Narodów. W pierwszym składzie wystąpiło dwóch zawodników Korony Kielce: Marcin Cebula i Tomasz Zając.

Bramki gwarantujące Polakom zwycięstwo strzelili Rafał Makowski oraz Krzysztof Piątek. Cebula na boisku spędził 73 minuty, natomiast Tomasz Zając niespełna godzinę.

Obaj zawodnicy w ubiegły czwartek wystąpili  od pierwszej minuty w wygranym 1:0 meczu ze Szwajcarią.  zagrało dwóch zawodników Korony Kielce – Marcin Cebula oraz Tomasz Zając.

Polska Niemcy 2-1 (2-1)

Bramki: Rafał Makowski 12', Krzysztof Piątek 41' - Sebastian Stolze 23' (k)

Polska:  Wrąbel - Stolarski, Horoszkiewicz,  Budek (59’, Szymonowicz), Stępiński (35’ Dankowski) -  Zając (59, Rabiega), Nalepa (83’ Urbańczyk), Makowski, Cebula (73’ Bonecki), Jagiełło (58’ Kun) -  Piątek (59’, Arak).

W tabeli Turnieju Czterech Narodów Polska z kompletem punktów prowadzi w tabeli, we wtorek Szwajcaria zagra z Włochami.

Podopieczni Miłosza Stępińskiego kolejny mecz rozegrają 7 październikana wyjeździe z Włochami .