Reprezentacyjne występy Kaczarawy i Jukicia

piątek, 10 listopada 2017 23:21 / Autor: Damian Wysocki

Nika Kaczarawa i Ivan Jukić z Korony Kielce zagrali w piątkowych meczach swoich reprezentacji narodowych.

Kaczarawa wystąpił w wygranym przez Gruzję 1:0 meczu towarzyskim z Cyprem. Napastnik „żółto-czerwonych” na boisku pojawił się w 83. minucie kiedy zmienił Giorgiego Kwilitaię.

Kolejny mecz w młodzieżowej kadrze Bośni i Hercegowiny rozegrał Ivan Jukić. Jego drużyna w wyjazdowym spotkaniu eliminacji EURO-U21 ograła na wyjeździe 4:0 Walię, a pomocnik Korony na murawie przebywał przez 61. minut.

Na debiut w młodzieżowej reprezentacji Polski będzie musiał za to poczekać Krystian Miś. Młody obrońca Korony Kielce nie znalazł się w meczowej „osiemnastce” na wyjazdowy mecz z Wyspami Owczymi. Podopieczni Czesława Michniewicza sensacyjnie zremisowali z niżej notowanym rywalem 2:2, gola na wagę punktu strzelając w doliczonym czasie gry.