Remis za zamkniętymi drzwiami

sobota, 24 września 2022 14:03 / Autor: Damian Wysocki

W sobotnim, zamkniętym meczu sparingowym,  Korona Kielce zremisowała na Suzuki Arenie z pierwszoligową Skrą Częstochowa 1:1.

W 10. minucie bramkę dla „żółto-czerwonych” strzelił Ronaldo Deaconu. Tuż przed przerwą wyrównał Krzysztof Ropski.

Po przerwie spowodowanej urazami do gry wrócili Piotr Malarczyk, Roberto Corral i Adam Frączczak.

Swoje szanse w pierwszym zespole otrzymali również młodzi Rafał Mamla, Dawid Więckowski i Adrian Bielka.

Korona wróci do walki o ligowe punkty w przyszłą niedzielę. W 11. kolejce jej rywalem na wyjeździe będzie Jagiellonia Białystok.

Korona Kielce – Skra Częstochowa 1:1 (1:1)

Korona (I połowa): Mamla – Więckowski, Malarczyk, Seweryś, Sierpina – Deaconu, Trojak, Nojszewski, Takacz, Frączczak – Śpiączka

Korona (II połowa): Mamla – Podgórski, Danek, Deja, Więckowski, Corral – Łukowski (85' Bielka), Szpakowski, Sewerzyński, Błanik – Szykawka