Porażka zmienników w sparingu z Puszczą

sobota, 02 lutego 2019 13:48 / Autor: Damian Wysocki

Korona Kielce w sobotnim meczu sparingowy, rozegranym na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Nowinach, przegrała z pierwszoligową Puszczą Niepołomicę 0:2. Drużyna z Małopolski na prowadzenie wyszła w 48. minucie, kiedy fatalny błąd Pawła Sokoła (złe przyjęcie piłki) na bramkę zamienił testowany zawodnik. W 74. minucie na listę strzelców wpisał się Szymon Gwiazda

Korona w niedzielę o 15.00 na stadionie przy ulicy Kusocińskiego, w ostatnim sparingu przed wznowieniem rozgrywek LOTTO Ekstraklasy, zmierzy się ze Stalą Mielec. Ten mecz będzie zamknięty dla udziału publiczności i mediów.

Korona Kielce – Puszcza Niepołomice 0:2 (0:0)

Bramki: testowany zawodnik 48', Szymon Gwiazda 74'

Korona: Sokół (60' Osobiński) – Kosakiewicz, Pierzchała, Kallaste, Bujak (57' Bartosik) – Puczko (74' Lisowski), Petrak (74' Marquez), Sewerzyński (81' Petrak), Skrzecz (60' Długosz) – Brown Forbes (57' Firlej), Górski.