Porażka Korony Handball

niedziela, 25 października 2015 13:40 / Autor: Damian Wysocki

Piłkarki ręczne Korony Handball doznały pierwszej porażki przed swoją publicznością. Podopieczne Tomasza Popowicza uległy w meczu czwartej kolejki pierwszej ligi Słupi Słupsk 26:33.

Piłkarki Korony nie najlepiej rozpoczęły mecz, już po 10. minutach przegrywały 1:6. Dzięki dobrej postawie Małgorzaty Hibner w bramce  kielczankom udało się doprowadzić do wyrównania, a na minutę przed końcem pierwszej połowy uzyskać jednobramkowe prowadzenie.

W drugiej połowie kielczanki fatalnie grały w obronie, a w ataku nie mogły znaleźć sposobu na sforsowanie defensywy drużyny z Słupi. Ostatecznie gospodynie uległy przyjezdnym 26:33 i zanotowały drugą porażkę w obecnych rozgrywkach.

Najskuteczniejszą zawodniczką Korony Handball była Karolina Mochocka, która zdobyła 6 bramek.

Korona Handball - Słupia Słupsk 26:33 (12:13)

Korona Handball: Januchta, Hibner, Sala - Mochocka 6, Kaźmiruk 5, Więckowska 5, Tutaj 5, Skowrońska 2, Młynarska 2, Czubaj 1, Nowak, Kędzior.