Polska przegrała z Czechami w próbie generalnej przed EURO

poniedziałek, 27 marca 2017 18:10 / Autor: Damian Wysocki

Młodzieżowa reprezentacja Polski przegrała 1:2 z Czechami w meczu towarzyskim, który został rozegrany na Kolporter Arenie. W 50. minucie gości na prowadzenie wyprowadził Vaclav Cerny, po tym golu nasi południowi sąsiedzi przejęli inicjatywę i mieli kilka szans na podwyższenie wyniku. Podopieczni Marcina Dorny do gry dosyć szczęśliwie wrócili w 83. minucie kiedy na listę strzelców wpisał się Jarosław Niezgoda. "Biało-czerwoni" w końcówce mocniej naciskali na rywala przez co narażali się na kontrataki, jeden z nich już w doliczonym czasie gry na bramkę dającą zwycięstwo Czechom zamienił Ales Cermak.

Polska - Czechy 1:2 (0:1)

Bramki: Niezgoda (83’) - Cerny (50’) Ales (90')

Polska: Wrąbel - Kędziora (78’ Szymiński), Bednarek, Łasicki (66’ Marcjanik), Jaroszyński (85’ Moneta) - Kownacki, Dawidowicz, Lipski (66’ Niezgoda), Kapustka (78’ Murawski), Buksa (59’ Frankowski) - Stępiński (59’ Piątek).

Czechy: Zima - Sacek, Stronati, Luftner, Havel - Cerny, Hubinek, Travnik (90' Mateju), Tetour (46' Cermak), Havlik (78' Necas) - Linhart (69’ Mihalik).