Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

SPORT

Ojrzyński za Nowaka? Nie ma takiego tematu

poniedziałek, 18 października 2021 10:42 / Autor: Damian Wysocki
Ojrzyński za Nowaka? Nie ma takiego tematu
Ojrzyński za Nowaka? Nie ma takiego tematu
Damian Wysocki
Damian Wysocki

Po piątkowej porażce Korony Kielce z Widzewem Łódź w mediach pojawiła się informacja o tym, że posada trenera Dominika Nowaka zawisła na włosku. – To nieprawda. Nie rozmawiamy z żadnym innym trenerem – mówi nam Paweł Golański, dyrektor sportowy kieleckiego klubu. 

Dla Korony piątkowy mecz z Widzewem był piątym z rzędu bez wygranej. W tym czasie zanotowała trzy remisy. Dalej jest jednak wiceliderem, ale klub z Łodzi odskoczył jej na siedem punktów, a kilka niżej lokowanych zespołów złapało z nią bezpośredni kontakt.

„Według moich źródeł po #KORWID czyli piątym meczu bez wygranej Korony Kielce, Dominik Nowak jest w coraz gorszej sytuacji. Wkrótce może dojść do zmiany trenera, a mocnym kandydatem jest Leszek Ojrzyński”, napisał na Twitterze Szymon Janczyk, dziennikarz portalu „Weszło”.

O te sensacyjne doniesienia zapytaliśmy Pawła Golańskiego, dyrektora sportowego kieleckiego klubu.

– Nie prowadzimy żadnych rozmów z trenerami. Nie robię tego ja, ani prezes. Pracujemy dalej. Jesteśmy na drugim miejscu w tabeli, mamy 1/16 finału Pucharu Polski. Mamy słabszą serię, ale to jeszcze nie powód do nerwowych ruchów. Z Widzewem byliśmy lepszą drużyną. Zabrakło nam szczęścia. Liczymy, że zespół będzie kontynuował, a punkty na pewno przyjdą – wyjaśnia Paweł Golański.

Korona rozegra kolejny mecz w sobotę. Na wyjeździe zmierzy się Górnikiem Polkowice (godz. 12.40).

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO