Minimalne zwycięstwo Korony Handball

niedziela, 14 lutego 2016 13:20 / Autor: Damian Wysocki

Piłkarki ręczne Korony Handball udanie wznowiły pierwszoligowe rozgrywki. W swoim pierwszym spotkaniu w 2016 roku kielczanki pokonały na wyjeździe MTS Żory 23:22.

Spotkanie w Żorach od początku było bardzo wyrównane, dopiero pod koniec pierwszej połowy podopieczne Tomasza Popowicza uzyskały nieznaczną  przewagę i do szatni schodziły prowadząc 10:8.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. Gospodynie ambitnie goniły wynik, w 41. minucie był remis 11:11. Na dziesięć minut przed końcem zawodniczki Korony ponownie wypracowały dwubramkową przewagę, której już nie roztrwoniły i w całym meczu wygrały 23:22 z MTS-em Żory.