Korona Handball nie schodzi ze zwycięskiej ścieżki

sobota, 01 kwietnia 2017 14:32 / Autor: Damian Wysocki

Korona Handball zanotowała udany powrót na pierwszoligowe parkiety po trzytygodniowej przerwie. Podopieczne Tomasza Popowicza w meczu 17. kolejki rozgrywek pokonały na wyjeździe drużynę Sambora Tczew 23:35.

Kielczanki w pierwszej połowie sobotniego starcia popełniały bardzo dużo indywidualnych błędów przez co rywalizacja cały czas była w miarę wyrównana. W drugiej części szczypiornistki Korony poukładały swoją grę i błyskawicznie odskoczyły od rywalek na kilka trafień, do końca spokojnie kontrolując przebieg meczu. Najskuteczniejszą zawodniczką w szeregach kieleckiego zespołu była Dominika Więckowska, która rzuciła osiem bramek.

SPR Sambor Tczew - Korona Handball Kielce  23:35 (13:15)

Korona Handball: Hibner, Orowicz, Wałcerz - Więckowska 8, Repelewska 7, Kędzior 5, Synczerz 4, Gliwińska 3, Młynarska 2, Skowrońska 2, Piecaba 2, Czubaj 1, Kowalska 1, Zimnicka.

Korona Handball w następny weekend w hali przy ul. Krakowskiej 72 zmierzy się z SPR-em Olkusz.