Jednak jeden, ale dłuższy mecz. Zmiana planów na sparing Korony z Piastem

sobota, 03 lutego 2024 09:46 / Autor: Michał Gajos

Nie dwa, a jeden mecz rozegrają w sobotnie przedpołudnie zawodnicy Korony Kielce i Piasta Gliwice. Kielczanie zamkną tym samym cykl sprawdzianów przed rozpoczęciem rundy wiosennej.

Początkowo ostatni egzamin przed startem piłkarskiej wiosny dla Korony Kielce miał rozpocząć się o 11:00 i opiewać na dwa pełna spotkania po 90 minut. Finalnie jednak sztaby szkoleniowe podjęły wspólną decyzję o ewoluowaniu tego planu.

I tak, ekipy Kamila Kuzery oraz Aleksandra Vukovicia usłyszą premierowy gwizdek o wcześniej ustalonej porze, natomiast rozegrają jedno starcie z trzema tercjami po 45 minut.

Przypomnijmy, że rywalizacja będzie w pełni zamknięta dla mediów czy kibiców, a do opinii publicznej trafi jedynie suchy wynik.