Drabik ze srebrem

poniedziałek, 02 listopada 2015 09:00 / Autor: Damian Wysocki

Drugie miejsce w Międzynarodowym Turnieju Bokserskim „Queens Cup” w Stralsundzie zajęła zawodniczka Kick Boxingu Kielce Sandra Drabik. W finale rywalizacji w kategorii wagowej do 51 kg przegrała z doświadczoną Mandy Bujold z Kanady.

Sandra Drabik przez turniej w Stralsundzie szła jak burza, w drodze do finału w bardzo dobrym stylu pokonała trzy kolejne rywalki.

Niestety w decydującym o złotym medalu starciu z doświadczoną Mandy Bujold z Kanady kielczance zabrakło nieco sił – przeciwniczka stoczyła o jeden pojedynek mniej od Sandry Drabik. Ostatecznie pojedynek zakończył się zdecydowanym zwycięstwem trzydziestoletniej kanadyjki, która otrzymała również nagrodę dla najlepszej zawodniczki tegorocznej edycji  „Queens Cup”.