Dominick Zator sprokurował karnego w Pucharze CONCACAF

środa, 05 lipca 2023 08:00 / Autor: Piotr Okła
Piotr Okła
Piotr Okła

Dominick Zator zagrał w wygranym przez reprezentację Kanady 4:2 spotkaniu z Kubą, rozgrywanym w ramach turnieju CONCACAF Gold Cup. Było to ostatnie spotkanie fazy grupowej.

Obrońca Korony Kielce wszedł na boisko w 84. minucie zmieniając Zaca McGrawa. Cztery minuty później, po zagraniu ręką we własnym polu karnym, Dominick Zator został ukarany żółtą kartką. Kubańczycy wykorzystali jedenastkę za sprawą Reyesa, który ustalił końcowy wynik spotkania na 4:2 dla Kanadyjczyków.

Gracze spod znaku „klonowego liścia” zajęli drugie miejsce w grupie D, dzięki czemu awansowali do ćwierćfinału. W najbliższy poniedziałek (10 lipca) zagrają o awans do najlepszej czwórki turnieju CONCACAF Gold Cup. Rywalami podopiecznych Johna Herdmana będą reprezentanci Stanów Zjednoczonych.