Dobry mecz w Głogowie. Punkt dla Korony

sobota, 16 kwietnia 2022 12:14 / Autor: Radio eM

W meczu 28. kolejki Fortuna I ligi Korona Kielce zremisowała w Głogowie z Chrobrym 1:1 (0:1).

Korona objęła prowadzenie w 19 minucie po pewnie wykonanym rzucie karnym przez Jakuba Łukowskiego. „Jedenastkę” sprokurował bramkarz gospodarzy Rafał Leszczyński, który najpierw źle przyjął piłkę w polu karnym, a potem próbując naprawić swój błąd kopnął w Jewgienija Szykawkę.

Gospodarze wyrównali zaraz po przerwie przy biernej postawie obrońców Korony. Zawodnicy Chrobrego „rozklepali” żółto-czerwonych, a Forenca pokonał strzałem z 8. metra Michał Rzuchowski.

Kibice w Głogowie obserwowali bardzo dobre widowisko, jak na pierwszoligowy poziom. Obie drużyny grały do końca o zwycięstwo, ale ostatecznie podzieliły się punktami.

Kolejny mecz Korona rozegra w sobotę 23 kwietnia o godz. 12:40. Przeciwnikiem będzie Arka Gdynia.

Chrobry Głogów – Korona Kielce 1:1 (0:1).